Gospodarstwo

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek

W malowniczo położonej Wapnicy. Miejscowości położonej nad Zalewem Szczecińskim, 6 km od Międzyzdrojów. Do dyspozycji gości oddajemy trzy 4-os drewniane domki letniskowe. Domki są dwupokojowe ,posiadają aneks kuchenny i łazienkę. Każdy domek posiada swój niezależny taras i miejsce do grillowania.

Domki usytuowane są na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, wśród zieleni daleko od zgiełku zatłoczonych kurortów. Możecie sie Państwo u nas upajać pięknem przyrody, śpiewem ptaków. Teren jest duży, ogrodzony i bezpieczny. W okolicy wiele malowniczo rozciągających się szlaków pieszych i rowerowych.

Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów. W odległosci 500m od naszej posesji znajduje się urocze Jeziorko Turkusowe. które uznane jest za rezerwat krajobrazowy, unikalny w skali Polski, a także Europy. Należy do najczęściej odwiedzanych miejsc na Wyspie Wolin.

Okolice to również raj dla wędkarzy – istnieje możliwość wypożyczenia łodzi. Na terenie Wapnicy mieszczą się liczne smażalnie, stołówki oraz dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze. W oddalonych o 6 km Międzyzdrojach znajdziecie Państwo wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, u nas natomiast znajdziecie ciszę i przedewszystkim spokój.

Na terenie postawiona jest prosta tradycyjna wędzarnia do ryb czy mies.
Z naszą pomocą  możecie Państwo uwędzić sobie świeżo złowioną czy kupioną na pobliskiej bazie rybackiej rybkę.

Doradzamy również jak przyrządzić kupioną czy złowioną rybkę na grilu. Posiadamy w tym duże doświadczenie o czym przekonali się liczni klienci. Oto np. cały leszcz 3 kilowy  zapiekany w folii przyrzadzany przez Pana Józefa.